تنظیمات گوشی های اندروید

به دلیل اینکه برخی از گوشی های اندروید تنظیمات اینترنتی شان به صورت پیش فرض توسط اپراتور انجام نمی شود.  برخی از افراد مشکل نداشتن اینترنت و علامت اینترنت در بالای صفحه را دارند

به دلیل اینکه برخی از گوشی های اندروید تنظیمات اینترنتی شان به صورت پیش فرض توسط اپراتور انجام نمی شود.  برخی از افراد مشکل نداشتن اینترنت و علامت اینترنت در بالای صفحه را دارند ، برای حل این مشکل ،از گزینه تنظیمات به قسمت اتصالات رفته  شبکه های بیشتر را انتخاب کنید ، بعد از ورود به این گزینه وارد شبکه های تلفن همراه شده و گزینه ی  نام های نقطه دستیابی را انتخاب کرده و اگر گوشی شما دو سیمکارت است وارد سیمکارت مورد نظر شده و با استفاده از گزینه افزودن در بالای صفحه تنظیمات را به صورت دستی وارد کرده ، گزینه نام در خطوط همراه اول  Mcinet  را تایپ کرده و نام دستیابی آن را هم  Micnet  گذاشته و از طریق گزینه save  آن را save  کرده . برای خطوط ایرانسل همین مراحل را طی کرده  اما نام و نام دستیابی را  mtnirancell گذاشته  و save  کنید حالا گوشی شما APN  های مورد نظر اپراتور را دریافت کرده .

نکته: اگر هنوز مشکل شما حل نشد ، احتمالا دستگاه شما دو سیمکارت است برای حل این مشکل از منوی تنظیمات مدیر سیمکارت را انتخاب کرده ، داده های تلفن همراه خود را روی سیمکارت مورد نظر قرار داده و از تنظیمات خارج شوید ، حالا مشکل شما باید حل شده باشد در غیر اینصورت دستگاه خود را به مراکز مجاز تعمیرات اندروید ببرید .